single_banner_1

ПРЕВОЗНИК 8

Комерцијалното возило HDK сместува дополнителни патници без да ја загрози удобноста

ФАКУЛТАТИВНИ БОИ
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

ЛЕД СВЕТИЛКА

Нашите лични транспортни возила се стандардно со LED светла.Нашите светла се помоќни со помалку празнење на вашите батерии и обезбедуваат 2-3 пати пошироко видно поле од нашите конкуренти, за да можете да уживате во возењето без грижа, дури и откако ќе зајде сонцето.

банер_3_икона1

ПОБРЗО

Литиум-јонска батерија со брза брзина на полнење, повеќе циклуси на полнење, мало одржување и голема безбедност

банер_3_икона1

ПРОФЕСИОНАЛНИ

Овој модел ви овозможува неспоредлива маневрирање, зголемена удобност и повеќе перформанси

банер_3_икона1

КВАЛИФИКУВАНИ

Сертифицирани од CE и ISO, ние сме толку сигурни во квалитетот и доверливоста на нашите автомобили што нудиме 1 година гаранција

банер_3_икона1

ПРЕМИУМ

Мали по димензии и врвни на надворешноста и внатрешноста, ќе возите со максимална удобност

product_img

ПРЕВОЗНИК 8

product_img

ТАБЛА НА ТАБЛА

Откријте го олицетворението на удобноста при возење со нашата иновативна контролна табла.Пофалувајќи се со кориснички интерфејс и најсовремени карактеристики, тој ветува искуство во возењето што е беспрекорно толку и пријатно.Останете поврзани без напор, без разлика каде ве води патот.

ПРЕВОЗНИК 8

ДИМЕНЗИИ
џианту
 • НАДВОРЕШНА ДИМЕНЗИЈА

  4460×1400×1930mm

 • РАЗОЧИНИ

  3250 мм

 • ШИРИНА НА ПАТЕКАТА (ПРЕДЕН)

  880 мм

 • ШИРНИЦА НА ПАТЕКАТА (задниот дел)

  980 мм

 • РАСТОЈНИЕ НА КОПИРАЊЕ

  ≤4м

 • МИН РАДИУС НА ВРТУВАЊЕ

  4,8 м

 • СТРАНИЦА ТЕЖИНА

  544 кг

 • МАКС ВКУПНА МАСА

  1194 кг

МОТОР/ВОЗ ВОЗ
џианту
 • НАПОН НА СИСТЕМ

  48V

 • МОТОРНА МОЌ

  6,3 kw

 • ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ

  4-5 ч

 • УПРАВУВАЧ

  400 А

 • МАКСИМАЛНА БРЗИНА

  40 km/h (25 mph)

 • МАКС ГРАДИЕНТ (ЦЕЛО ТОВАРУВАЊЕ)

  30%

 • БАТЕРИЈА

  Литиумска батерија од 110 Ah

ОПШТО
џианту
 • ОПШТО

  Пневматик од 10'' алуминиумски алуминиумски тркала 205/50-10

 • КАПАЦИТЕТ ЗА СЕДЕЊЕ

  Осум лица

 • ДОСТАПНИ БОИ НА МОДЕЛИТЕ

  Бонбони јаболко црвена, бела, црна, темно сина, сребрена, зелена.PPG> Црвено фламенко, црн сафир, медитеранско сино, минерално бело, сино Portimao, арктичко сиво

 • ДОСТАПНИ БОИ НА СЕДИШТА

  Црно и црно, сребрено и црно, јаболко црвено и црно

ОПШТО
џианту
 • РАМКА

  Топло поцинкувана шасија

 • ТЕЛО

  TPO калапи со вбризгување предна и задна каросерија, автомобилско дизајнирана табла, каросерија во исти бои.

 • USB

  USB приклучок + 12V излез за прав

производ_5

ДРЖАЧ ЗА ГОЛФ ЧАСКА

Овој држач за држач за торбичка за голф овозможува лесно додавање и отстранување на нашиот возбудлив нов држач за торбичка за голф и додатоци за голф.Тој е универзален држач за торбичка за голф за обични задни преклопни седишта 2 во 1 со капацитет на две торби за голф и се комплетира со лента за прицврстување на торбичката за голф и дополнителна лента.

производ_5

ПОЈАС ЗА БЕЗБЕДНОСТ

Овој безбедносен појас е уред кој се носи околу половината на една личност за да служи како директна точка за поврзување со спасувачка или издигната структура.Се носи за да спречи пад и да го заштити работникот од ненадејно спуштање и придружните опасности кога работи на покачена висина.

производ_5

ЗАДНО СВЕТЛО

Дизајниран за ноќно возење, ја отелотворува LED технологијата со најдобри перформанси, нудејќи неспоредливо осветлување за безбедно и удобно навигација по стемнување.

производ_5

ГУМА

Со својот 14-инчен дизајн компатибилен со бандажи од легура и влошки кои одговараат на бојата, оваа гума не само што го подобрува изгледот на вашето возило туку и обезбедува исклучителни перформанси на различни површини.Рамниот дизајн на шарата обезбедува максимална стабилност и зафат, обезбедувајќи сигурна и прецизна маневрирање.Идеална за разновиден терен, оваа гума нуди сигурна влечна сила, подобрувајќи го вашето возачко искуство.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

ЗА ДА ДОЗНАЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА

ПРЕВОЗНИК 8