single_banner_1

ПРЕВОЗНИК 6

Седење со простор и простор за сите со комерцијално возило HDK

ФАКУЛТАТИВНИ БОИ
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

ЛЕД СВЕТИЛКА

Уживајте во мир на патот со HDK LED светлата.Конструирани со стандардни и со врвни карактеристики, овие светла не се само за да го осветлат вашиот пат - тие се за трансформирање на вашето патување во побезбедно, посветло искуство.

банер_3_икона1

ПОБРЗО

Литиум-јонска батерија со брза брзина на полнење, повеќе циклуси на полнење, мало одржување и голема безбедност

банер_3_икона1

ПРОФЕСИОНАЛНИ

Овој модел ви овозможува неспоредлива маневрирање, зголемена удобност и повеќе перформанси

банер_3_икона1

КВАЛИФИКУВАНИ

Сертифицирани од CE и ISO, ние сме толку сигурни во квалитетот и доверливоста на нашите автомобили што нудиме 1 година гаранција

банер_3_икона1

ПРЕМИУМ

Мали по димензии и врвни на надворешноста и внатрешноста, ќе возите со максимална удобност

product_img

ПРЕВОЗНИК 6

product_img

ТАБЛА НА ТАБЛА

Откријте го олицетворението на удобноста при возење со нашата иновативна контролна табла.Пофалувајќи се со кориснички интерфејс и најсовремени карактеристики, тој ветува искуство во возењето што е беспрекорно толку и пријатно.Останете поврзани без напор, без разлика каде ве води патот.

ПРЕВОЗНИК 6

ДИМЕНЗИИ
џианту
 • НАДВОРЕШНА ДИМЕНЗИЈА

  3660×1400×1930mm

 • РАЗОЧИНИ

  2450 мм

 • ШИРИНА НА ПАТЕКАТА (ПРЕДЕН)

  880 мм

 • ШИРНИЦА НА ПАТЕКАТА (задниот дел)

  980 мм

 • РАСТОЈНИЕ НА КОПИРАЊЕ

  ≤4м

 • МИН РАДИУС НА ВРТУВАЊЕ

  4,3 м

 • СТРАНИЦА ТЕЖИНА

  469 кг

 • МАКС ВКУПНА МАСА

  969 кг

МОТОР/ВОЗ ВОЗ
џианту
 • НАПОН НА СИСТЕМ

  48V

 • МОТОРНА МОЌ

  6,3 kw

 • ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ

  4-5 ч

 • УПРАВУВАЧ

  400 А

 • МАКСИМАЛНА БРЗИНА

  40 km/h (25 mph)

 • МАКС ГРАДИЕНТ (ЦЕЛО ТОВАРУВАЊЕ)

  30%

 • БАТЕРИЈА

  Литиумска батерија од 100 Ah

ОПШТО
џианту
 • ОПШТО

  Пневматик од 10'' алуминиумски алуминиумски тркала 205/50-10

 • КАПАЦИТЕТ ЗА СЕДЕЊЕ

  Шест лица

 • ДОСТАПНИ БОИ НА МОДЕЛИТЕ

  Бонбони јаболко црвена, бела, црна, темно сина, сребрена, зелена.PPG> Црвено фламенко, црн сафир, медитеранско сино, минерално бело, сино Portimao, арктичко сиво

 • ДОСТАПНИ БОИ НА СЕДИШТА

  Црно и црно, сребрено и црно, јаболко црвено и црно

ОПШТО
џианту
 • РАМКА

  Топло поцинкувана шасија

 • ТЕЛО

  TPO калапи со вбризгување предна и задна каросерија, автомобилско дизајнирана табла, каросерија во исти бои.

 • USB

  USB приклучок + 12V излез за прав

производ_5

УСБ ПОЛНАЧ

Дизајниран за практичност, нашиот двоен USB полнач ви овозможува да полните повеќе уреди истовремено, осигурувајќи дека сте секогаш поврзани кога ви е најпотребно.

производ_5

СКЛАДИРАН ДЕЛ

Одделот за складирање ја нуди истата предност во одржувањето на спортската опрема и облеката одвоени.Ако тргнувате на одмор во кампување ова лето или патување преку континентално патување, не мора да се грижите дали ќе најдете доволно простор во автомобилот за да ги складирате сите ваши работи додека сте во движење.

производ_5

ЛИТИУМ-ЈОНСКА БАТЕРИЈА

Дизајнирани да исполнуваат различни услови, нашите литиумски батерии за количка за голф се направени да траат.Со робусна конструкција, тие лесно се справуваат со груби терени, издржуваат екстремни температури и издржуваат тешка употреба, а сето тоа одржувајќи ги врвните перформанси.

производ_5

ЗАДНА ОСКА

Тоа е многу поедноставен дизајн кој ќе го намали одржувањето и е евтин за производство и работа.Цврстата оска е исто така исклучително силна со мала тежина и низок шум и затоа може да преземе сериозна количина на моќ.Неговата ригидност овозможува трки со влечење и коњски сили со мускули кои наскоро нема да учествуваат во тешки свиоци.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

ЗА ДА ДОЗНАЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА

ПРЕВОЗНИК 6