single_banner_1

MBARTËSI 6

Ndenjë me Hapësirë ​​dhe Dhoma për Të Gjithë Me Automjet Komercial HDK

NGJYRA OPTIONAL
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

DRITË LED

Përjetoni qetësinë në rrugë me dritat LED HDK.Të krijuara me veçori standarde dhe ato të fundit, këto drita nuk kanë të bëjnë vetëm me ndriçimin e rrugës suaj - ato kanë të bëjnë me transformimin e udhëtimit tuaj në një përvojë më të sigurt dhe më të ndritshme.

banner_3_ikona1

MË SHPEJTË

Bateri litium-jon me shpejtësi të shpejtë karikimi, më shumë cikle karikimi, mirëmbajtje të ulët dhe siguri të madhe

banner_3_ikona1

PROFESIONAL

Ky model ju ofron manovrim të pakrahasueshëm, rehati të shtuar dhe më shumë performancë

banner_3_ikona1

I KUALIFIKUAR

Të certifikuar nga CE dhe ISO, ne jemi kaq të sigurt në cilësinë dhe besueshmërinë e makinave tona saqë ofrojmë një garanci 1 vjeçare

banner_3_ikona1

PREMIUM

Të vogla në dimensione dhe premium në pjesën e jashtme dhe të brendshme, ju do të vozitni me rehati maksimale

produkt_img

MBARTËSI 6

produkt_img

Pult Pult

Zbuloni mishërimin e rehatisë së drejtimit me pultin tonë inovativ.Duke pasur një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe veçori më të avancuara, ai premton një përvojë drejtimi sa të qetë aq edhe të këndshme.Qëndroni të lidhur pa mundim, pavarësisht se ku ju çon rruga.

MBARTËSI 6

DIMENSIONET
jiantou
 • DIMENSIONI I JASHTME

  3660×1400×1930 mm

 • BAZË AKROTIVE

  2450 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PARA)

  880 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (Prapa)

  980 mm

 • DISTANCA E freNimit

  ≤4m

 • RREZE MINI KTHESE

  4.3 m

 • PESHA E KUFIZUAR

  469 kg

 • MAX TOTALE MASË

  969 kg

MOTORI/MOTORI TREN
jiantou
 • TENSIONI I SISTEMIT

  48 V

 • FUQIA MOTORIKE

  6.3 kw

 • KOHA E KARKIMIT

  4-5 orë

 • KONTROLLUESI

  400A

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • GRADIDENT MAKS (NGARKESË E PLOTË)

  30%

 • BATERIA

  Bateri litiumi 100Ah

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • E PËRGJITHSHME

  Gomë rrota 10'' aliazh alumini 205/50-10

 • KAPACITETI I NDËLLEVE

  Gjashtë persona

 • NGJYRAT E MODELIT TË DISPOZUESHME

  Karamele mollë e kuqe, e bardhë, e zezë, blu e marinës, argjend, jeshile.PPG> Flamenco e kuqe, safir i zi, blu mesdhetare, e bardhë minerale, blu Portimao, gri Arktik

 • NGJYRAT E NDËRMARRJEVE TË SENDIMEVE

  E zezë dhe e zezë, e argjendtë dhe e zezë, mollë e kuqe dhe e zezë

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • KORNIZA

  Shasi me galvanizim të nxehtë

 • TRUPI

  Kapela e përparme dhe trupi i pasmë i derdhur me injeksion TPO, pult i projektuar për automobila, trup i përshtatur me ngjyra.

 • USB

  Prizë USB + prizë pluhuri 12V

produkt_5

KARKUESI USB

I krijuar për lehtësi, karikuesi ynë i dyfishtë USB ju lejon të karikoni shumë pajisje njëkohësisht, duke u siguruar që të jeni gjithmonë të lidhur kur ju nevojitet më shumë.

produkt_5

KOMPARTA E RUAJTJES

Ndarja e ruajtjes ofron të njëjtin avantazh në mbajtjen e pajisjeve sportive dhe rrobave të ndara.Nëse po niseni për një pushim kampingu këtë verë, ose një udhëtim rrugor ndër-kontinental, nuk keni pse të shqetësoheni për gjetjen e hapësirës së mjaftueshme në makinë për të ruajtur të gjitha gjërat tuaja ndërsa jeni në lëvizje.

produkt_5

BATERI LITIUM-JON

Të krijuara për të përmbushur kushte të ndryshme, bateritë tona litium të karrocave të golfit janë ndërtuar për të qëndruar.Me një ndërtim të fortë, ato trajtojnë pa mundim terrene të përafërta, i rezistojnë temperaturave ekstreme dhe i rezistojnë përdorimit të rëndë, të gjitha duke ruajtur performancën e nivelit të lartë.

produkt_5

AXLI I PASME

Është një dizajn shumë më i thjeshtë i cili do të reduktojë mirëmbajtjen dhe është i lirë për t'u prodhuar dhe përdorur.Një bosht i fortë është gjithashtu jashtëzakonisht i fortë me peshë të lehtë dhe zhurmë të ulët dhe për këtë arsye mund të marrë një sasi serioze fuqie.Ngurtësia e tij i jep vetes gara tërheqëse dhe makina muskulore me kuaj-fuqi të lartë që nuk do të marrin pjesë në ndonjë kthesë të vështirë së shpejti.

NA KONTAKTONI

PËR TË MËSUAR MË SHUMË PËR

MBARTËSI 6