single_banner_1

TURFMAN 700

Një automjet me terren i projektuar për shtegun dhe fermën

NGJYRA OPTIONAL
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

banner_3_ikona1

MË SHPEJTË

Bateri litium-jon me shpejtësi të shpejtë karikimi, më shumë cikle karikimi, mirëmbajtje të ulët dhe siguri të madhe

banner_3_ikona1

PROFESIONAL

Ky model ju ofron manovrim të pakrahasueshëm, rehati të shtuar dhe më shumë performancë

banner_3_ikona1

I KUALIFIKUAR

Të certifikuar nga CE dhe ISO, ne jemi kaq të sigurt në cilësinë dhe besueshmërinë e makinave tona saqë ofrojmë një garanci 1 vjeçare

banner_3_ikona1

PREMIUM

Të vogla në dimensione dhe premium në pjesën e jashtme dhe të brendshme, ju do të vozitni me rehati maksimale

produkt_img

TURFMAN 700

produkt_img

Pult Pult

Zbuloni mishërimin e rehatisë së drejtimit me pultin tonë inovativ.Duke pasur një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe veçori më të avancuara, ai premton një përvojë drejtimi sa të qetë aq edhe të këndshme.Qëndroni të lidhur pa mundim, pavarësisht se ku ju çon rruga.

TURFMAN 700

DIMENSIONET
jiantou
 • DIMENSIONI I JASHTME

  3000×1400×2000 mm

 • BAZË AKROTIVE

  1890 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PARA)

  1000 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (Prapa)

  1025 mm

 • DISTANCA E freNimit

  ≤4m

 • RREZE MINI KTHESE

  3.6 m

 • PESHA E KUFIZUAR

  445 kg

 • MAX TOTALE MASË

  895 kg

MOTORI/MOTORI TREN
jiantou
 • TENSIONI I SISTEMIT

  48 V

 • FUQIA MOTORIKE

  6.3 kw

 • KOHA E KARKIMIT

  4-5 orë

 • KONTROLLUESI

  400A

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • GRADIDENT MAKS (NGARKESË E PLOTË)

  30%

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • BATERIA

  Bateri litiumi 110Ah

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • E PËRGJITHSHME

  Rrota alumini 14X7"/ 23X10-14 Goma per jashte rruges

 • KAPACITETI I NDËLLEVE

  Dy persona

 • NGJYRAT E MODELIT TË DISPOZUESHME

  Karamele mollë e kuqe, e bardhë, e zezë, blu e marinës, argjend, jeshile.PPG> Flamenco e kuqe, safir i zi, blu mesdhetare, e bardhë minerale, blu Portimao, gri Arktik

 • NGJYRAT E NDËRMARRJEVE TË SENDIMEVE

  E zezë dhe e zezë, e argjendtë dhe e zezë, mollë e kuqe dhe e zezë

 • GARANCI

  1 vit garanci e kufizuar e automjetit

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • KORNIZA

  Shasi me galvanizim të nxehtë

 • TRUPI

  Kapela e përparme dhe trupi i pasmë i derdhur me injeksion TPO, pult i projektuar për automobila, trup i përshtatur me ngjyra.

 • USB

  Prizë USB + prizë pluhuri 12V

produkt_5

ROJTËS FURCE

Mbrojtësi ynë i furçës me funksion të lartë i shtyn mënjanë mbeturinat dhe thith ndikimin e tyre ndërsa mbron pjesën e përparme të makinës dhe i shton pak rezistencë pamjes së saj.Ata përgjithësisht mendohen si një aksesor i automjeteve jashtë rrugës dhe janë një tipar i zakonshëm i ndërtimeve jashtë rrugës, por ka shumë raste, si në rrugë ashtu edhe jashtë rrugës, ku ato mund të jenë të dobishme.

produkt_5

KUTI E MARRJEVE

Projektuar për të transportuar me lehtësi ngarkesa të rënda, duke ofruar një zgjidhje të besueshme dhe efikase për transportin e një game të gjerë artikujsh.E pajisur me një kuti mallrash termoplastike të qëndrueshme, ajo u reziston elementeve mjedisore ndërsa ofron hapësirë ​​të bollshme për pajisjet, veglat dhe gjërat thelbësore.Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për gjueti, për të menaxhuar detyrat e fermës ose duke bërë një udhëtim të shpejtë në plazh, ai është shoqëruesi juaj ideal.

produkt_5

BATERI LITIUM-JON

Të krijuara për të përmbushur kushte të ndryshme, bateritë tona litium të karrocave të golfit janë ndërtuar për të qëndruar.Me një ndërtim të fortë, ato trajtojnë pa mundim terrene të përafërta, i rezistojnë temperaturave ekstreme dhe i rezistojnë përdorimit të rëndë, të gjitha duke ruajtur performancën e nivelit të lartë.

produkt_5

GOMA

Përjetoni aventurën përfundimtare jashtë rrugës me gomat tona me performancë të lartë, të dizajnuara për të pushtuar terrenet më të vështira.Këto goma të thyer kanë modele të avancuara të shkallës, duke siguruar kapje dhe stabilitet të pashembullt në sipërfaqe të pabarabarta.Pavarësisht nëse jeni në një ekspeditë emocionuese ose duke lundruar nëpër sfida jashtë rrugës, gomat tona sigurojnë një udhëtim të qetë dhe të heshtur, ndërkohë që ofrojnë qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

NA KONTAKTONI

PËR TË MËSUAR MË SHUMË PËR

TURFMAN 700