ftesë
baner promovimi
HDK-ELECTRIC-VEHICLE-2023-DEALER-WANTED-POSTER-2
BANERI I SERISË D5 2+2
D3
SERIA HDK KLASIKE
SERIA HDK FORESTER
TURFMAN 700
BATERI LITIUMI

Regjistrohu për të qenë një tregtar.

Hapni dyert për një Përfaqësi të Automjeteve ELEKTRIKE HDK dhe do të shihni themelin e fortë që e bën markën HDK të uritur për rritje komerciale në tregjet ndërkombëtare.Ne jemi në kërkim të tregtarëve të rinj zyrtarë që u besojnë produkteve tona dhe që e vënë profesionalizmin si një virtyt dallues.

Regjistrohu KËTU

Ofron një gamë të gjerë produktesh

Hidhini një sy modeleve tona aktuale

 • Seria D5

  Seria D5

  Modeli ka një karizëm veçanërisht sportiv.
  shikoni më shumë
 • GOLF

  GOLF

  Karrocat më të shpejta dhe më të afta të golfit në historinë e automjeteve elektrike
  shikoni më shumë
 • Seria D3

  Seria D3

  Karrocë golfi personal premium për t'iu përshtatur stilit tuaj
  shikoni më shumë
 • Personale

  Personale

  Drejtoni aventurën tuaj të ardhshme me rehati të shtuar dhe më shumë performancë
  shikoni më shumë
 • Komerciale

  Komerciale

  Bëjeni linjën tonë të ashpër dhe punëtore linjën më të vështirë të punës ndonjëherë.
  shikoni më shumë
 • Bateritë e litiumit

  Bateritë e litiumit

  Bateritë litium-jon janë të pajisura me sistemin e integruar të baterive të karrocave të golfit.
  shikoni më shumë

Përmbledhje e kompanisë

Profili i Korporatës

Rreth Nesh

HDK angazhohet në R&D, prodhimin dhe shitjen e automjeteve elektrike, duke u fokusuar në karrocat e golfit, karrocat e gjuetisë, karrocat e vizitave turistike dhe karrocat e shërbimeve për përdorim në shumë situata.Kompania u themelua në vitin 2007 me zyra në Florida dhe Kaliforni, e angazhuar për të ofruar produkte dhe shërbime inovative me cilësi të lartë që plotësojnë ose tejkalojnë pritshmëritë e klientëve.Fabrika kryesore ndodhet në Xiamen, Kinë, me një sipërfaqe prej 88,000 metrash katrorë.

 • Fabrika kineze
 • Selia e Kalifornisë-3
 • Magazina dhe operacionet në Florida-2
 • Magazina dhe operacionet e Teksasit

Më të fundit nga Blog News

Lajme për industrinë e karrocave të golfit

 • Ftesë për të eksploruar inovacionin dhe qëndrueshmërinë në Panairin e Kantonit
  HDK Electric Vehicle, një lojtar kryesor në industrinë e karrocave të golfit, do të marrë pjesë në fazën e parë të Panairit të Kantonit.Ju bëjmë ftesën tonë të përzemërt që të bashkoheni me ne në këtë ngjarje emocionuese.Zbuloni të rejat dhe të freskëtat duke na vizituar në Booth 15.1F20-21 nga data 15 deri më 19 prill!Importi në Kinë dhe...
 • HDK Electric Veehicle: Ngjarje spektakolare e shitjeve
  Në një njoftim emocionues, HDK ELECTRIC VEHICLE prezanton një ngjarje të jashtëzakonshme shitjesh, duke premtuar zbritje ekskluzive dhe çmime të pakrahasueshme që me siguri do të ndezin emocione.Pritja rritet pasi kompania zbulon një ofertë joshëse deri në 12% ulje, e cila do të hyjë në fuqi nga 1 Prilli.Ndez Savi-n tënd...
 • Përvoja e lartë e golfit: HDK D5 2+2 karroca golfi ripërcaktojnë komoditetin me katër ulëse
  Në fushën e karrocave elektrike të golfit, HDK Electric Vehicle vazhdon të ripërcaktojë luksin, funksionalitetin dhe qëndrueshmërinë me ofertat e saj më të fundit: D5 Ranger 2+2 dhe D5 Maverick 2+2.Këto modele tejkalojnë karrocat konvencionale të golfit, duke mishëruar një shkrirje të elegancës dhe prakticitetit ndërsa sigurojnë...
 • Gjithçka që duhet të dini për zgjedhjen e një karroce golfi
  Karrocat e golfit nuk janë thjesht të shkëlqyera për të zmadhuar fushën e golfit.Ato mund të përdoren në zonat e banuara, fshatrat e pensionistëve, resortet, kampuset universitare… Ju, mund ta quani, një karrocë golfi ndoshta mund të jetë e dobishme.Nuk është çudi, pra, që menaxherët e fushave të golfit nuk janë...
 • Të jetosh jetën e karrocave – Duke përqafuar argëtimin dhe lirinë e karrocave ligjore të golfit në rrugë
  Në këtë artikull të fundit, ne do të diskutojmë pse Karrocat Elektrike të Golfit në Rrugë janë një mënyrë me rritje të shpejtë të transportit alternativ dhe pse ka të ngjarë të shihni shumë më tepër karroca golfi legal në rrugë që udhëtojnë përgjatë rrugës...