single_banner_1

D5-RANGER 6

Sistemi i avancuar elektrik i fuqisë ofron performancë emocionuese.

NGJYRA OPTIONAL
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

DRITË LED

Automjetet tona të transportit personal janë standarde me drita LED.Dritat tona janë më të fuqishme me më pak shkarkim në bateritë tuaja dhe ofrojnë një fushë vizioni 2-3 herë më të gjerë se sa konkurrentët tanë, kështu që ju mund të shijoni udhëtimin pa shqetësime, edhe pasi të perëndojë dielli.

banner_3_ikona1

MË SHPEJTË

Bateri litium-jon me shpejtësi të shpejtë karikimi, më shumë cikle karikimi, mirëmbajtje të ulët dhe siguri të madhe

banner_3_ikona1

PROFESIONAL

Ky model ju ofron manovrim të pakrahasueshëm, rehati të shtuar dhe më shumë performancë

banner_3_ikona1

I KUALIFIKUAR

Të certifikuar nga CE dhe ISO, ne jemi kaq të sigurt në cilësinë dhe besueshmërinë e makinave tona saqë ofrojmë një garanci 1 vjeçare

banner_3_ikona1

PREMIUM

Të vogla në dimensione dhe premium në pjesën e jashtme dhe të brendshme, ju do të vozitni me rehati maksimale

produkt_img

D5-RANGER 6

produkt_img

Pult Pult

Karroca juaj e besuar e golfit është një reflektim i asaj që jeni.Përmirësimet dhe modifikimet i japin personalitet dhe stil automjetit tuaj.Paneli i karrocave të golfit shton bukuri dhe funksionalitet në brendësinë e karrocës suaj të golfit.Aksesorët e makinës së golfit në kroskot janë krijuar për të përmirësuar estetikën, komoditetin dhe funksionin e makinës.

D5-RANGER 6

DIMENSIONET
jiantou
 • DIMENSIONI I JASHTME

  3760×1418 (pasqyrë e pasme)×2035 mm

 • BAZË AKROTIVE

  2900 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PARA)

  925 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PAS)

  995 mm

 • DISTANCA E freNimit

  ≤3.5m

 • RREZE MINI KTHESE

  3.8 m

 • PESHA E KUFIZUAR

  610 kg

 • MAX TOTALE MASË

  1059 kg

MOTORI/MOTORI TREN
jiantou
 • TENSIONI I SISTEMIT

  48 V

 • FUQIA MOTORIKE

  6.3 kw

 • KOHA E KARKIMIT

  4-5 orë

 • KONTROLLUESI

  400A

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • GRADIDENT MAKS (NGARKESË E PLOTË)

  25%

 • BATERIA

  Bateri litiumi 110AH

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • MADHËSIA E GOMËVE

  Goma radiale 225/55R14'' & rripa aliazh 14''

 • KAPACITETI PËR NDËRJE

  Gjashtë persona

 • NGJYRAT E MODELIT TË DISPOZUESHME

  Flamenko e kuqe, safir i zi, blu Portimao, e bardhë minerale, blu mesdhetare, gri Arktik

 • NGJYRA E NDËRMARRJES E DISPONUESHME

  E zezë dhe e zezë, e bardhë dhe e zezë, mollë e kuqe dhe e zezë, blu dhe e zezë

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • SISTEMI I PEZULLIMIT

  Përpara: suspension i pavarur me dy fishekë E pasme: suspension me susta me gjethe

 • USB

  Prizë USB + prizë pluhuri 12V

produkt_5

KOMPLETI I KAPAKUES SE NDALJES

I integruar me parmakë, mbajtëse filxhani, xhep magazinimi, porte karikimi USB., etj.

produkt_5

KOMPARTA E RUAJTJES

Ndarje ruajtëse shtesë me akses të lehtë në panelin e kontrollit, duke siguruar një ndarje të përshtatshme dhe të aksesueshme ruajtjeje për sendet tuaja të vogla thelbësore.

produkt_5

FTOHËS NË FRIGIOR

Bagazhi i magazinimit është konfiguruar si standard për të gjitha modelet D5, mbajtësja e çantave Golf si aksesorë opsionalë që ju të konvertoni D5-në tuaj për qëllime të ndryshme personale.

produkt_5

GOMA

Kjo gomë aliazh 14" përmban një dizajn të avancuar të shkallës së sheshtë që rrit ndjeshëm performancën duke optimizuar shpërndarjen e ujit. Kjo redukton rrezikun e kalërimit dhe përmirëson stabilitetin e përgjithshëm të drejtimit, duke siguruar një përvojë më të sigurt dhe më të kontrolluar ngarje.

NA KONTAKTONI

PËR TË MËSUAR MË SHUMË PËR

D5-RANGER 6