Dealer Portal
single_banner_1

TURFMAN 1000

Një makinë elektrike që qarkullon me lehtësi në terrene të vështira

NGJYRA OPTIONAL
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

DRITË LED

Automjetet tona të transportit personal janë standarde me drita LED. Dritat tona janë më të fuqishme me më pak shkarkim në bateritë tuaja dhe ofrojnë një fushë shikimi 2-3 herë më të gjerë se sa konkurrentët tanë, kështu që ju mund të shijoni udhëtimin pa shqetësime, edhe pasi dielli perëndon.

banner_3_ikona1

MË SHPEJTË

Bateri litium-jon me shpejtësi të shpejtë karikimi, më shumë cikle karikimi, mirëmbajtje të ulët dhe siguri të madhe

banner_3_ikona1

PROFESIONAL

Ky model ju ofron manovrim të pakrahasueshëm, rehati të shtuar dhe më shumë performancë

banner_3_ikona1

I KUALIFIKUAR

Të certifikuar nga CE dhe ISO, ne jemi kaq të sigurt në cilësinë dhe besueshmërinë e makinave tona saqë ofrojmë një garanci 1 vjeçare

banner_3_ikona1

PREMIUM

Të vogla në dimensione dhe premium në pjesën e jashtme dhe të brendshme, ju do të vozitni me rehati maksimale

produkt_img

TURFMAN 1000

produkt_img

Pult Pult

Zbuloni mishërimin e rehatisë së drejtimit me pultin tonë inovativ. Duke pasur një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe veçori më të avancuara, ai premton një përvojë drejtimi sa të qetë aq edhe të këndshme. Qëndroni të lidhur pa mundim, pavarësisht se ku ju çon rruga.

TURFMAN 1000

DIMENSIONET
jiantou
 • DIMENSIONI I JASHTËM

  3330×1400×1830mm

 • BAZË AKROTIVE

  2450 mm

 • GJERËSIA E GJENDJES (PARA)

  880 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (Prapa)

  980 mm

 • DISTANCA E freNimit

  ≤4m

 • RREZE MINI KTHESE

  4.3 m

 • PESHA E KUFIZUAR

  440 kg

 • MAX TOTALE MASË

  940 kg

MOTORI/MOTORI TREN
jiantou
 • TENSIONI I SISTEMIT

  48 V

 • FUQIA MOTORIKE

  6.3 kw me frenim EM

 • KOHA E KARKIMIT

  4-5 orë

 • KONTROLLUESI

  400A

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • GRADIDENT MAKS (NGARKESË E PLOTË)

  30%

 • BATERIA

  Bateri litiumi 110Ah

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • E PËRGJITHSHME

  Gomë 10" çeliku/ 205/65R10

 • KAPACITETI I NDËLLEVE

  Dy persona

 • NGJYRAT E MODELIT TË DISPOZUESHME

  Karamele mollë e kuqe, e bardhë, e zezë, blu e marinës, argjend, jeshile. PPG> Flamenco e kuqe, safir i zi, blu mesdhetare, e bardhë minerale, blu Portimao, gri Arktik

 • NGJYRAT E NDËRMARRJEVE TË SENDIMEVE

  E zezë dhe e zezë, e argjendtë dhe e zezë, mollë e kuqe dhe e zezë

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • KORNIZA

  Shasi me veshje elektronike dhe pluhur

 • TRUPI

  Kapela e përparme dhe trupi i pasmë i derdhur me injeksion TPO, pult i projektuar për automobila, trup i përshtatur me ngjyra.

 • USB

  Prizë USB + prizë pluhuri 12V

produkt_5

TABELA

Të gjithë kanë nevojë për një mbajtëse filxhani, edhe nëse jeni duke sjellë një shishe të vetme me ujë. Kjo mbajtëse filxhani në karrocën tuaj të golfit zvogëlon rrezikun e derdhjeve dhe e bën më të lehtë transportin e sodës, birrës dhe pijeve të tjera. Mund të ruani gjithashtu aksesorë të vegjël si kabllot USB në ndarje.

produkt_5

KUTI E MALLRAVE

Keni nevojë për të tërhequr ngarkesa të rënda me karrocën tuaj HDK? Kjo kuti termoplastike e instaluar në pjesën e pasme të karrocës suaj do t'ju japë shumë hapësirë ​​shtesë për të transportuar vegla, çanta ose çdo gjë tjetër që ju nevojitet për të transportuar. E shkëlqyeshme për gjueti, bujqësi ose thjesht për udhëtime të shpejta në plazh. Është bërë nga plastika më e fortë e njohur për njeriun. Përveç kësaj, është e qëndrueshme dhe do të zgjasë një kohë të gjatë.

produkt_5

DRITA E BISHTIT

Ne jemi një grup entuziastësh me pasion për të përsosur përvojën tuaj të vozitjes gjatë natës. Qëllimi ynë është t'ju furnizojmë me përmirësimet më të mira të dritave LED që janë përshtatur për t'iu përshtatur aplikacionit tuaj, me një çmim që funksionon brenda buxhetit. Nëse jeni duke vozitur diçka vërtet të veçantë, entuziastët e tjerë do t'ju vënë re gjatë ditës - por mos bëni gabimin të lundroni pa u vënë re gjatë natës.

produkt_5

GOMA

Kjo gomë është mjaft elementare në dizajn me një dizajn të sheshtë të shkelës, në mënyrë që të mos dëmtojnë barin në fushë. Gllënjka në shkallë lejon shpërndarjen e ujit dhe ndihmon me tërheqjen, kthesën dhe thyerjen. Kjo gomë është zakonisht me profil të ulët, peshë më të lehtë dhe në përgjithësi më e vogël në krahasim me gomat e të gjithë terrenit.

NA KONTAKTONI

PËR TË MËSUAR MË SHUMË PËR

TURFMAN 1000