single_banner_1

PYLLOR 2

Karroca elektrike është një shprehje e bukur e fuqisë

NGJYRA OPTIONAL
  single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1 single_icon_1
single_banner_1

DRITË LED

Automjetet tona të transportit personal janë standarde me drita LED.Dritat tona janë më të fuqishme me më pak shkarkim në bateritë tuaja dhe ofrojnë një fushë vizioni 2-3 herë më të gjerë se sa konkurrentët tanë, kështu që ju mund të shijoni udhëtimin pa shqetësime, edhe pasi të perëndojë dielli.

banner_3_ikona1

MË SHPEJTË

Bateri litium-jon me shpejtësi të shpejtë karikimi, më shumë cikle karikimi, mirëmbajtje të ulët dhe siguri të madhe

banner_3_ikona1

PROFESIONAL

Ky model ju ofron manovrim të pakrahasueshëm, rehati të shtuar dhe më shumë performancë

banner_3_ikona1

I KUALIFIKUAR

Të certifikuar nga CE dhe ISO, ne jemi kaq të sigurt në cilësinë dhe besueshmërinë e makinave tona saqë ofrojmë një garanci 1 vjeçare

banner_3_ikona1

PREMIUM

Të vogla në dimensione dhe premium në pjesën e jashtme dhe të brendshme, ju do të vozitni me rehati maksimale

produkt_img

PYLLOR 2

produkt_img

Pult Pult

Zbuloni mishërimin e rehatisë së drejtimit me pultin tonë inovativ.Duke pasur një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe veçori më të avancuara, ai premton një përvojë drejtimi sa të qetë aq edhe të këndshme.Qëndroni të lidhur pa mundim, pavarësisht se ku ju çon rruga.

PYLLOR 2

DIMENSIONET
jiantou
 • DIMENSIONI I JASHTME

  2480×1400×2000 mm

 • BAZË AKROTIVE

  1670 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PARA)

  1000 mm

 • GJERËSIA E GJERËSISË (PAS)

  1025 mm

 • DISTANCA E freNimit

  ≤3.5m

 • RREZE MINI KTHESE

  3.2 m

 • PESHA E KUFIZUAR

  430 kg

 • MAX TOTALE MASË

  629 kg

MOTORI/MOTORI TREN
jiantou
 • TENSIONI I SISTEMIT

  48 V

 • FUQIA MOTORIKE

  6.3 kw

 • KOHA E KARKIMIT

  4-5 orë

 • KONTROLLUESI

  400A

 • SHPEJTESI MAKSIMALE

  40 km/h (25 mph)

 • GRADIDENT MAKS (NGARKESË E PLOTË)

  30%

 • BATERIA

  Bateri litiumi 100Ah

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • E PËRGJITHSHME

  Rrota alumini 14X7"/ 23X10-14 Goma per jashte rruges

 • KAPACITETI PËR NDËRJE

  Dy persona

 • NGJYRAT E MODELIT TË DISPOZUESHME

  Karamele mollë e kuqe, e bardhë, e zezë, blu e marinës, argjend, jeshile.PPG> Flamenco e kuqe, safir i zi, blu mesdhetare, e bardhë minerale, blu Portimao, gri Arktik

 • NGJYRAT E NDËRMARRJEVE TË SENDIMEVE

  E zezë dhe e zezë, e argjendtë dhe e zezë, mollë e kuqe dhe e zezë

E PËRGJITHSHME
jiantou
 • KORNIZA

  E-shtresë dhe shasi e veshur me pluhur

 • TRUPI

  Kapela e përparme dhe trupi i pasmë i derdhur me injeksion TPO, pult i projektuar për automobila, trup i përshtatur me ngjyra.

 • USB

  Prizë USB + prizë pluhuri 12V

produkt_5

KUPHONE

Të gjithë kanë nevojë për një mbajtëse filxhani, edhe nëse jeni duke sjellë një shishe të vetme me ujë.Kjo mbajtëse filxhani në karrocën tuaj të golfit zvogëlon rrezikun e derdhjeve dhe e bën më të lehtë transportin e sodës, birrës dhe pijeve të tjera.Mund të ruani gjithashtu aksesorë të vegjël si kabllot USB në ndarje.

produkt_5

SISTEM STEREO

Sistemi audio i vendosur në karrocën e golfit mund t'ju ndihmojë të shijoni muzikën tuaj të preferuar gjatë vozitjes nëpër lagje.Është një ndjenjë e mrekullueshme, dhe shtimi i diçkaje ndryshe na bën të ndihemi shumë më mirë gjatë ngasjes së karrocës së golfit.Edhe nëse karroca e golfit ka të njëjtën ngjyrë ose rrota si të tjerat, këto detaje të vogla brenda më bëjnë të ndihem unike.

produkt_5

KOSHA E RUAJTJES

Një jetë me aventura në natyrë shoqërohet shpesh me shumë pajisje të mëdha.Çanta shpine, tenda, çizme dhe ski janë vetëm disa nga gjërat që mund ta gjeni veten duke i transportuar nga shtëpia në shtegun.Duke shtuar një shportë magazinimi në automjetin tuaj, do të fitoni hapësirë ​​ruajtëse në mënyrë që të merrni me vete gjithçka që ju nevojitet për një udhëtim argëtues.

produkt_5

GOMA

Përjetoni aventurën përfundimtare jashtë rrugës me gomat tona me performancë të lartë, të dizajnuara për të pushtuar terrenet më të vështira.Këto goma të thyer kanë modele të avancuara të shkallës, duke siguruar kapje dhe stabilitet të pashembullt në sipërfaqe të pabarabarta.Pavarësisht nëse jeni në një ekspeditë emocionuese ose duke lundruar nëpër sfida jashtë rrugës, gomat tona sigurojnë një udhëtim të qetë dhe të heshtur, ndërkohë që ofrojnë qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

NA KONTAKTONI

PËR TË MËSUAR MË SHUMË PËR

PYLLOR 2